Központi vízkárelhárítási bejelentések: +36 72 506 300/ +36 30 6642 786

ÁLLÁSPÁLYÁZAT 2024. április 23.

Munkatársat keresünk

A Dél – dunántúli Vízügyi Igazgatóság Műszaki Biztonsági Szolgálata a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet területi műszaki referens / ügyintéző munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: Határozott idejű 1 év, de meghosszabbítható határozatlanra. 3 hónap próbaidő.
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő.

Főbb feladatok: A Dél-dunántúli Vízügyi Igazgatóság Műszaki Biztonsági Szolgálatának ügyintézési feladatainak ellátása. Belvízvédelmi szivattyútelepek üzemeltetésével, védelmi készletekkel és Védelmi Osztaggal kapcsolatos ügyintézés. Jelentések, adatszolgáltatások összeállítása, beszerzési feladatokban való részvétel, vízkárelhárítási feladatokban való részvétel.

A munkavégzés helye: a Dél-dunántúli Vízügyi Igazgatóság Műszaki Biztonsági Szolgálata – Pécs, Szentlőrinci út 12. központtal.
A feladatokat az Igazgatóság működési területén kell ellátni.
Az állás betölthető: az elbírálást követően.

Bérezés: 391/2017. (XII.13.) Kormányrendelet „a vízügyi igazgatási szerveknél foglalkoztatottak közalkalmazotti jogviszonyának különös szabályairól” alapján.

Pályázati feltételek:
- felsőfokú műszaki végzettség
- VAGY középfokú vízügyi-, gépész-, vagy építész végzettség (technikusi végzettség előny)
- „B” kategóriás jogosítvány
- büntetlen előélet
- felhasználói szintű informatikai ismeretek (elektronikus levelezés, Excel, Word)

Előny:
- építőmérnök (területi vízgazdálkodási szakirány),
gépészmérnök, környezetmérnök, esetleg energetikai mérnök
- vízügyi szakmai tapasztalat
- jó kommunikációs és kifejezőkészség
- hatékony és önálló munkavégzés

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
- Szakmai önéletrajz
- Motivációs levél
- Végzettséget/szakképesítést tanúsító oklevél egyszerű másolata
- Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban részt vevők megismerhetik
- Nyilatkozat arról, hogy személyes adatainak tárolásához a pályázó hozzájárul, vagy sem.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. május 13.
A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton – Klein Judit részére –, az iktato@ddvizig.hu e-mail címre.
A pályázat elbírálásának határideje: 2024. május 21.